A&R glass s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52730085
DIČ: 2121137898
IČ DPH: SK2121137898
Hlavná 1131, Vrakúň

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 1131, Vrakúň Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.49
Dátum vzniku: 28. 11. 2019
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 4. 2021
Spisová značka: Sro/45743/T
Predmet podnikania (výber): Chov vybraných druhov zvierat; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Attila Szabo od 28. 11. 2019
    konateľspoločník
  • Radovan Šípula od 28. 11. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť A&R glass s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 148 % na 15,6 tis. € a tržby jej narástli o 320 % na 221,0 tis. €.

221,0 tis. €
Tržby
15,6 tis. €
Zisk
221,0 tis. €
Celkové výnosy
37,7 tis. €
Aktíva
29,9 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť
10,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 0, 2022 5,4 tis., 2023 5,7 tis., 2024 6,3 tis., 2025 15,6 tis.2021020225,4 tis.20235,7 tis.20246,3 tis.202515,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 0, 2022 153,7 tis., 2023 108,9 tis., 2024 52,6 tis., 2025 221,0 tis.202102022153,7 tis.2023108,9 tis.202452,6 tis.2025221,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 221,0 tis. € 15,6 tis. €
2024 52,6 tis. € 6,3 tis. €
2023 108,9 tis. € 5,7 tis. €
2022 153,7 tis. € 5,4 tis. €
2021 0 € 0 €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby7,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky8,9 tis. €
  • Finančné účty21,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie15,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky7,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma A&R glass s.r.o. v konkurze?

A&R glass s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma A&R glass s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala A&R glass s.r.o. tržby 221,0 tis. €.

Je firma A&R glass s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 A&R glass s.r.o. dosiahla zisk 15,6 tis. €.

Je A&R glass s.r.o. platiteľom DPH?

A&R glass s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma A&R glass s.r.o. sídli?

A&R glass s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 1131, Vrakúň, 930 25.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026