Účtovníctvo ANTRA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52728170
DIČ: 2121136380
IČ DPH: SK2121136380
Hattalova 341, Námestovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hattalova 341, Námestovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 26. 11. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 8. 2020
Spisová značka: Sro/73624/L
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; administratívne služby

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Anna Ručková od 26. 11. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Účtovníctvo ANTRA, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 8,6 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 103,3 tis. €.

103,3 tis. €
Tržby
8,6 tis. €
Strata
68,1 tis. €
Aktíva
42,0 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,0 tis., 2022 26,4 tis., 2023 26,5 tis., 2024 43,2 tis., 2025 −8,6 tis.202114,0 tis.202226,4 tis.202326,5 tis.202443,2 tis.2025−8,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 45,0 tis., 2022 92,6 tis., 2023 109,6 tis., 2024 121,8 tis., 2025 103,3 tis.202145,0 tis.202292,6 tis.2023109,6 tis.2024121,8 tis.2025103,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 103,3 tis. € -8,6 tis. €
2024 121,8 tis. € 43,2 tis. €
2023 109,6 tis. € 26,5 tis. €
2022 92,6 tis. € 26,4 tis. €
2021 45,0 tis. € 14,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie42,0 tis. €
  • Záväzky26,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Účtovníctvo ANTRA, s. r. o. v konkurze?

Účtovníctvo ANTRA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Účtovníctvo ANTRA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Účtovníctvo ANTRA, s. r. o. tržby 103,3 tis. €.

Je firma Účtovníctvo ANTRA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Účtovníctvo ANTRA, s. r. o. vykázala stratu 8,6 tis. €.

Je Účtovníctvo ANTRA, s. r. o. platiteľom DPH?

Účtovníctvo ANTRA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Účtovníctvo ANTRA, s. r. o. sídli?

Účtovníctvo ANTRA, s. r. o. má sídlo na adrese Hattalova 341, Námestovo, 029 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026