P+P Elektromontáže s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52707776
DIČ: 2121111509
IČ DPH: SK2121111509
Tkáčska ulica 196/3, Prievidza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tkáčska ulica 196/3, Prievidza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 17. 10. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 11. 2019
Spisová značka: Sro/39063/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Šimkovič od 17. 10. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť P+P Elektromontáže s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 83 % na 744 € a tržby jej klesli o 26 % na 53,2 tis. €.

53,2 tis. €
Tržby
744 €
Zisk
50,7 tis. €
Aktíva
39,1 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,4 tis., 2022 19,0 tis., 2023 8,0 tis., 2024 4,5 tis., 2025 74420219,4 tis.202219,0 tis.20238,0 tis.20244,5 tis.2025744
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 63,1 tis., 2022 309,1 tis., 2023 121,5 tis., 2024 72,3 tis., 2025 53,2 tis.202163,1 tis.2022309,1 tis.2023121,5 tis.202472,3 tis.202553,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 53,2 tis. € 744 €
2024 72,3 tis. € 4,5 tis. €
2023 121,5 tis. € 8,0 tis. €
2022 309,1 tis. € 19,0 tis. €
2021 63,1 tis. € 9,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie39,1 tis. €
  • Záväzky11,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma P+P Elektromontáže s. r. o. v konkurze?

P+P Elektromontáže s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma P+P Elektromontáže s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala P+P Elektromontáže s. r. o. tržby 53,2 tis. €.

Je firma P+P Elektromontáže s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 P+P Elektromontáže s. r. o. dosiahla zisk 744 €.

Je P+P Elektromontáže s. r. o. platiteľom DPH?

P+P Elektromontáže s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma P+P Elektromontáže s. r. o. sídli?

P+P Elektromontáže s. r. o. má sídlo na adrese Tkáčska ulica 196/3, Prievidza, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026