MARCO SPORT, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52706508
DIČ: 2121108022
IČ DPH: SK2121108022
Šebešťanová 175, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šebešťanová 175, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 12. 10. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2019
Spisová značka: Sro/39043/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Pajger od 6. 2. 2020
    konateľspoločník
  • Rudolf Zboran od 17. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MARCO SPORT, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 93 % na 6,7 tis. € a tržby jej narástli o 52 % na 110,3 tis. €.

110,3 tis. €
Tržby
6,7 tis. €
Zisk
32,1 tis. €
Aktíva
14,9 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −117, 2022 −144, 2023 70, 2024 3,5 tis., 2025 6,7 tis.2021−1172022−14420237020243,5 tis.20256,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 26,1 tis., 2022 43,7 tis., 2023 94,1 tis., 2024 72,6 tis., 2025 110,3 tis.202126,1 tis.202243,7 tis.202394,1 tis.202472,6 tis.2025110,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 110,3 tis. € 6,7 tis. €
2024 72,6 tis. € 3,5 tis. €
2023 94,1 tis. € 70 €
2022 43,7 tis. € -144 €
2021 26,1 tis. € -117 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie14,9 tis. €
  • Záväzky17,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MARCO SPORT, s.r.o. v konkurze?

MARCO SPORT, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MARCO SPORT, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MARCO SPORT, s.r.o. tržby 110,3 tis. €.

Je firma MARCO SPORT, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MARCO SPORT, s.r.o. dosiahla zisk 6,7 tis. €.

Je MARCO SPORT, s.r.o. platiteľom DPH?

MARCO SPORT, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MARCO SPORT, s.r.o. sídli?

MARCO SPORT, s.r.o. má sídlo na adrese Šebešťanová 175, Považská Bystrica, 017 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026