W.R.P.R. SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52700551
DIČ: 2121111069
IČ DPH: SK2121111069
Palárikova 3173/21, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Palárikova 3173/21, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 16. 10. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2020
Spisová značka: Sro/140967/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Mgr. Ivan Rudolf od 22. 10. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť W.R.P.R. SK s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 11 % na 14,2 tis. € a tržby jej klesli o 23 % na 97,7 tis. €.

97,7 tis. €
Tržby
14,2 tis. €
Zisk
97,7 tis. €
Celkové výnosy
261,6 tis. €
Aktíva
253,9 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
52,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,6 tis., 2022 51,7 tis., 2023 140,0 tis., 2024 15,9 tis., 2025 14,2 tis.202116,6 tis.202251,7 tis.2023140,0 tis.202415,9 tis.202514,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 221,6 tis., 2022 108,1 tis., 2023 290,2 tis., 2024 126,1 tis., 2025 97,7 tis.2021221,6 tis.2022108,1 tis.2023290,2 tis.2024126,1 tis.202597,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 97,7 tis. € 14,2 tis. €
2024 126,1 tis. € 15,9 tis. €
2023 290,2 tis. € 140,0 tis. €
2022 108,1 tis. € 51,7 tis. €
2021 221,6 tis. € 16,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok19,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky149,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky21,2 tis. €
  • Finančné účty71,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov234,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky7,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma W.R.P.R. SK s. r. o. v konkurze?

W.R.P.R. SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma W.R.P.R. SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala W.R.P.R. SK s. r. o. tržby 97,7 tis. €.

Je firma W.R.P.R. SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 W.R.P.R. SK s. r. o. dosiahla zisk 14,2 tis. €.

Je W.R.P.R. SK s. r. o. platiteľom DPH?

W.R.P.R. SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma W.R.P.R. SK s. r. o. sídli?

W.R.P.R. SK s. r. o. má sídlo na adrese Palárikova 3173/21, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026