Success food s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52697312
DIČ: 2121122894
IČ DPH: SK2121122894
Nábrežie mládeže 1806, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nábrežie mládeže 1806, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.89
Dátum vzniku: 5. 11. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 1. 2023
Spisová značka: Sro/49700/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iny´m prevádzkovateľom živností (veľkoo…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovy´m spracovaním údajov; Služby požičovní …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Lucia Masárová od 17. 1. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Success food s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 10,2 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 930,5 tis. €.

930,5 tis. €
Tržby
10,2 tis. €
Strata
933,1 tis. €
Celkové výnosy
421,2 tis. €
Aktíva
17,8 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť
27,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 0, 2022 0, 2023 3,0 tis., 2024 20,1 tis., 2025 −10,2 tis.202102022020233,0 tis.202420,1 tis.2025−10,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 0, 2023 730,8 tis., 2024 909,8 tis., 2025 930,5 tis.2021–202202023730,8 tis.2024909,8 tis.2025930,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2022 0, 2025 933,1 tis.2021–202202023–2024–2025933,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2022 0, 2025 3,8 tis.2021–202202023–2024–20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 930,5 tis. € -10,2 tis. €
2024 909,8 tis. € 20,1 tis. €
2023 730,8 tis. € 3,0 tis. €
2022 0 € 0 €
2021 — 0 €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok14,9 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok328,6 tis. €
  • Zásoby15,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky27,7 tis. €
  • Finančné účty34,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov22,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-10,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky115,1 tis. €
  • Bankové úvery288,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Success food s. r. o. v konkurze?

Success food s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Success food s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Success food s. r. o. tržby 930,5 tis. €.

Je firma Success food s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Success food s. r. o. vykázala stratu 10,2 tis. €.

Je Success food s. r. o. platiteľom DPH?

Success food s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Success food s. r. o. sídli?

Success food s. r. o. má sídlo na adrese Nábrežie mládeže 1806, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026