MONTCASS TRADE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52687180
DIČ: 2121104139
IČ DPH: SK2121104139
Opatovská cesta 1967/143, Košice - mestská časť Vyšné Opátske

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Opatovská cesta 1967/143, Košice - mestská časť Vyšné Opátske Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 5. 10. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2019
Spisová značka: Sro/47363/V
Predmet podnikania (výber): montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení plynových; montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení tlakových; montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení zdvíhacích …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Slávka Grešáková od 5. 10. 2019
    konateľspoločník
  • Ľubomír Murcko od 5. 10. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MONTCASS TRADE, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 100 % na 489 € a tržby jej narástli o 11 % na 634,1 tis. €.

634,1 tis. €
Tržby
489 €
Zisk
641,7 tis. €
Celkové výnosy
547,5 tis. €
Aktíva
274,7 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
17,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 47,9 tis., 2022 5,7 tis., 2023 84,0 tis., 2024 130,1 tis., 2025 489202147,9 tis.20225,7 tis.202384,0 tis.2024130,1 tis.2025489
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 566,4 tis., 2022 488,6 tis., 2023 491,6 tis., 2024 571,3 tis., 2025 634,1 tis.2021566,4 tis.2022488,6 tis.2023491,6 tis.2024571,3 tis.2025634,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 634,1 tis. € 489 €
2024 571,3 tis. € 130,1 tis. €
2023 491,6 tis. € 84,0 tis. €
2022 488,6 tis. € 5,7 tis. €
2021 566,4 tis. € 47,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok161,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky165,6 tis. €
  • Finančné účty220,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov268,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie489 €
  • Dlhodobé záväzky118,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky154,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MONTCASS TRADE, s.r.o. v konkurze?

MONTCASS TRADE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MONTCASS TRADE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MONTCASS TRADE, s.r.o. tržby 634,1 tis. €.

Je firma MONTCASS TRADE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MONTCASS TRADE, s.r.o. dosiahla zisk 489 €.

Je MONTCASS TRADE, s.r.o. platiteľom DPH?

MONTCASS TRADE, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MONTCASS TRADE, s.r.o. sídli?

MONTCASS TRADE, s.r.o. má sídlo na adrese Opatovská cesta 1967/143, Košice - mestská časť Vyšné Opátske, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026