Funtour.sk, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52671046
DIČ: 2121100784
IČ DPH: SK2121100784
Štefánikova 49/8, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikova 49/8, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.11
Dátum vzniku: 2. 10. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/49426/N
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie cestovnej agentúry; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Čergeť od 2. 10. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Funtour.sk, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 10 % na 18,5 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 41,0 tis. €.

41,0 tis. €
Tržby
18,5 tis. €
Zisk
89,3 tis. €
Aktíva
72,5 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,1 tis., 2022 9,5 tis., 2023 17,0 tis., 2024 16,8 tis., 2025 18,5 tis.20214,1 tis.20229,5 tis.202317,0 tis.202416,8 tis.202518,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 14,7 tis., 2022 40,1 tis., 2023 47,3 tis., 2024 48,1 tis., 2025 41,0 tis.202114,7 tis.202240,1 tis.202347,3 tis.202448,1 tis.202541,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 41,0 tis. € 18,5 tis. €
2024 48,1 tis. € 16,8 tis. €
2023 47,3 tis. € 17,0 tis. €
2022 40,1 tis. € 9,5 tis. €
2021 14,7 tis. € 4,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie72,5 tis. €
  • Záväzky16,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Funtour.sk, s. r. o. v konkurze?

Funtour.sk, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Funtour.sk, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Funtour.sk, s. r. o. tržby 41,0 tis. €.

Je firma Funtour.sk, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Funtour.sk, s. r. o. dosiahla zisk 18,5 tis. €.

Je Funtour.sk, s. r. o. platiteľom DPH?

Funtour.sk, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Funtour.sk, s. r. o. sídli?

Funtour.sk, s. r. o. má sídlo na adrese Štefánikova 49/8, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026