Empresa catering & events s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52645860
DIČ: 2121090873
IČ DPH: SK2121090873
A. Hlinku 2446/7, Zvolen

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: A. Hlinku 2446/7, Zvolen Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.29
Dátum vzniku: 17. 9. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2022
Spisová značka: Sro/37302/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lukáš Guzman od 17. 9. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Empresa catering & events s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 40 % na 18,7 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 185,5 tis. €.

185,5 tis. €
Tržby
18,7 tis. €
Zisk
142,5 tis. €
Aktíva
79,0 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,2 tis., 2022 16,3 tis., 2023 19,2 tis., 2024 31,3 tis., 2025 18,7 tis.20216,2 tis.202216,3 tis.202319,2 tis.202431,3 tis.202518,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,9 tis., 2022 63,5 tis., 2023 126,0 tis., 2024 160,6 tis., 2025 185,5 tis.202131,9 tis.202263,5 tis.2023126,0 tis.2024160,6 tis.2025185,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 185,5 tis. € 18,7 tis. €
2024 160,6 tis. € 31,3 tis. €
2023 126,0 tis. € 19,2 tis. €
2022 63,5 tis. € 16,3 tis. €
2021 31,9 tis. € 6,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie79,0 tis. €
  • Záväzky63,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Empresa catering & events s. r. o. v konkurze?

Empresa catering & events s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Empresa catering & events s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Empresa catering & events s. r. o. tržby 185,5 tis. €.

Je firma Empresa catering & events s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Empresa catering & events s. r. o. dosiahla zisk 18,7 tis. €.

Je Empresa catering & events s. r. o. platiteľom DPH?

Empresa catering & events s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Empresa catering & events s. r. o. sídli?

Empresa catering & events s. r. o. má sídlo na adrese A. Hlinku 2446/7, Zvolen, 960 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026