RSED Company, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52612953
DIČ: 2121081633
IČ DPH: SK2121081633
Javorová 2018/14, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Javorová 2018/14, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 3. 9. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/47089/V
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Sťahovacie služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Štefan Mechura od 27. 9. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RSED Company, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 31 % na 22,2 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
22,2 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
292,5 tis. €
Aktíva
168,1 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
8,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,0 tis., 2022 4,6 tis., 2023 25,8 tis., 2024 17,0 tis., 2025 22,2 tis.20218,0 tis.20224,6 tis.202325,8 tis.202417,0 tis.202522,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 702,7 tis., 2022 889,7 tis., 2023 1,4 mil., 2024 1,2 mil., 2025 1,3 mil.2021702,7 tis.2022889,7 tis.20231,4 mil.20241,2 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 22,2 tis. €
2024 1,2 mil. € 17,0 tis. €
2023 1,4 mil. € 25,8 tis. €
2022 889,7 tis. € 4,6 tis. €
2021 702,7 tis. € 8,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok180,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky98,0 tis. €
  • Finančné účty14,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy85,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov53,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,2 tis. €
  • Rezervy635 €
  • Krátkodobé záväzky62,0 tis. €
  • Bankové úvery61,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RSED Company, s. r. o. v konkurze?

RSED Company, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RSED Company, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RSED Company, s. r. o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma RSED Company, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RSED Company, s. r. o. dosiahla zisk 22,2 tis. €.

Je RSED Company, s. r. o. platiteľom DPH?

RSED Company, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RSED Company, s. r. o. sídli?

RSED Company, s. r. o. má sídlo na adrese Javorová 2018/14, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026