IQI Consulting s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52586456
DIČ: 2121077079
IČ DPH: SK2121077079
Cesta na Kamzík 12690/5A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cesta na Kamzík 12690/5A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 17. 8. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 12. 2020
Spisová značka: Sro/139745/B
Predmet podnikania (výber): Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; Prenájom hnuteľných vecí; Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Ján Ďurinda od 7. 10. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IQI Consulting s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 130 % na 18,8 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 165,4 tis. €.

165,4 tis. €
Tržby
18,8 tis. €
Zisk
178,4 tis. €
Aktíva
131,3 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,4 tis., 2022 37,9 tis., 2023 9,3 tis., 2024 8,2 tis., 2025 18,8 tis.202118,4 tis.202237,9 tis.20239,3 tis.20248,2 tis.202518,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 88,6 tis., 2022 114,5 tis., 2023 128,6 tis., 2024 146,6 tis., 2025 165,4 tis.202188,6 tis.2022114,5 tis.2023128,6 tis.2024146,6 tis.2025165,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 165,4 tis. € 18,8 tis. €
2024 146,6 tis. € 8,2 tis. €
2023 128,6 tis. € 9,3 tis. €
2022 114,5 tis. € 37,9 tis. €
2021 88,6 tis. € 18,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie131,3 tis. €
  • Záväzky47,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IQI Consulting s. r. o. v konkurze?

IQI Consulting s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IQI Consulting s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IQI Consulting s. r. o. tržby 165,4 tis. €.

Je firma IQI Consulting s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IQI Consulting s. r. o. dosiahla zisk 18,8 tis. €.

Je IQI Consulting s. r. o. platiteľom DPH?

IQI Consulting s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IQI Consulting s. r. o. sídli?

IQI Consulting s. r. o. má sídlo na adrese Cesta na Kamzík 12690/5A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026