Sereď Logistics and Industry 1, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52586031
DIČ: 2121067278
IČ DPH: SK2121067278
Laurinská 18, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Laurinská 18, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 8. 8. 2019
Základné imanie: 1,4 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 8. 2019
Spisová značka: Sro/139505/B
Predmet podnikania: Prenájom nehnuteľností spojený len s poskytovaním základných služieb spojených s prenájmom

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eva Hájková od 25. 5. 2026
    konateľ
  • Ing. Dušan Sýkora od 20. 7. 2023
    konateľ
  • Ing. Jan Lovětínský od 25. 5. 2026
    konateľ
  • REICO investiční společnost Erste Asset Management, a.s., konajúca v mene a na účet investičného fondu REICO NEMOVITOSTNÍ, otevřený podílový fond od 28. 1. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sereď Logistics and Industry 1, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 145 % na 215,6 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
215,6 tis. €
Zisk
2,0 mil. €
Celkové výnosy
8,6 mil. €
Aktíva
5,4 mil. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
40,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 199,8 tis., 2022 23,6 tis., 2023 104,6 tis., 2024 88,2 tis., 2025 215,6 tis.2021199,8 tis.202223,6 tis.2023104,6 tis.202488,2 tis.2025215,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 2,3 mil., 2023 2,5 mil., 2024 2,0 mil., 2025 2,0 mil.20211,5 mil.20222,3 mil.20232,5 mil.20242,0 mil.20252,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € 215,6 tis. €
2024 2,0 mil. € 88,2 tis. €
2023 2,5 mil. € 104,6 tis. €
2022 2,3 mil. € 23,6 tis. €
2021 1,5 mil. € 199,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok6,8 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky97,5 tis. €
  • Finančné účty1,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie497,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie1,4 mil. €
  • Kapitálové fondy3,4 mil. €
  • Fondy zo zisku20,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov281,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie215,6 tis. €
  • Rezervy8,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,9 mil. €
  • Krátkodobé záväzky264,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sereď Logistics and Industry 1, s.r.o. v konkurze?

Sereď Logistics and Industry 1, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sereď Logistics and Industry 1, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sereď Logistics and Industry 1, s.r.o. tržby 2,0 mil. €.

Je firma Sereď Logistics and Industry 1, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sereď Logistics and Industry 1, s.r.o. dosiahla zisk 215,6 tis. €.

Je Sereď Logistics and Industry 1, s.r.o. platiteľom DPH?

Sereď Logistics and Industry 1, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sereď Logistics and Industry 1, s.r.o. sídli?

Sereď Logistics and Industry 1, s.r.o. má sídlo na adrese Laurinská 18, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026