PASTEL ENERGY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52562433
DIČ: 2121065265
Tatranská 4669/44, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tatranská 4669/44, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 3. 8. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/48970/N
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Štefan Lipták od 3. 8. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PASTEL ENERGY s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 39 % na 1,3 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 28,1 tis. €.

28,1 tis. €
Tržby
1,3 tis. €
Zisk
26,6 tis. €
Aktíva
26,0 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,0 tis., 2022 2,5 tis., 2023 1,0 tis., 2024 2,2 tis., 2025 1,3 tis.20213,0 tis.20222,5 tis.20231,0 tis.20242,2 tis.20251,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 23,1 tis., 2022 21,6 tis., 2023 18,9 tis., 2024 21,7 tis., 2025 28,1 tis.202123,1 tis.202221,6 tis.202318,9 tis.202421,7 tis.202528,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 28,1 tis. € 1,3 tis. €
2024 21,7 tis. € 2,2 tis. €
2023 18,9 tis. € 1,0 tis. €
2022 21,6 tis. € 2,5 tis. €
2021 23,1 tis. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie26,0 tis. €
  • Záväzky540 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PASTEL ENERGY s.r.o. v konkurze?

PASTEL ENERGY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PASTEL ENERGY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PASTEL ENERGY s.r.o. tržby 28,1 tis. €.

Je firma PASTEL ENERGY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PASTEL ENERGY s.r.o. dosiahla zisk 1,3 tis. €.

Kde firma PASTEL ENERGY s.r.o. sídli?

PASTEL ENERGY s.r.o. má sídlo na adrese Tatranská 4669/44, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026