MPorte invest s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52558495
DIČ: 2121062020
IČ DPH: SK2121062020
Hviezdoslavova 3192, Kysucké Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hviezdoslavova 3192, Kysucké Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 31. 7. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 2. 2020
Spisová značka: Sro/72830/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matej Baričiak od 31. 7. 2019
    konateľspoločník
  • Miroslav Marek od 31. 7. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MPorte invest s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 12,5 tis. € a tržby jej klesli o 97 % na 23,9 tis. €.

23,9 tis. €
Tržby
12,5 tis. €
Strata
182,7 tis. €
Aktíva
26,7 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −452, 2022 9,8 tis., 2023 3,4 tis., 2024 23,2 tis., 2025 −12,5 tis.2021−45220229,8 tis.20233,4 tis.202423,2 tis.2025−12,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 94,8 tis., 2022 612,9 tis., 2023 456,1 tis., 2024 706,5 tis., 2025 23,9 tis.202194,8 tis.2022612,9 tis.2023456,1 tis.2024706,5 tis.202523,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 23,9 tis. € -12,5 tis. €
2024 706,5 tis. € 23,2 tis. €
2023 456,1 tis. € 3,4 tis. €
2022 612,9 tis. € 9,8 tis. €
2021 94,8 tis. € -452 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie26,7 tis. €
  • Záväzky156,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MPorte invest s. r. o. v konkurze?

MPorte invest s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MPorte invest s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MPorte invest s. r. o. tržby 23,9 tis. €.

Je firma MPorte invest s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MPorte invest s. r. o. vykázala stratu 12,5 tis. €.

Je MPorte invest s. r. o. platiteľom DPH?

MPorte invest s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MPorte invest s. r. o. sídli?

MPorte invest s. r. o. má sídlo na adrese Hviezdoslavova 3192, Kysucké Nové Mesto, 024 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026