K&K Real Estate VIII. s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52557260
DIČ: 2121079972
IČ DPH: SK2121079972
Panenská 24, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Panenská 24, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 27. 8. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 7. 2020
Spisová značka: Sro/139943/B
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľk…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. PhDr. Lukáš Kostelničák od 9. 12. 2019
    konateľspoločník
  • Mgr. PhDr. Tomáš Kostelničák od 9. 12. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť K&K Real Estate VIII. s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 139 % na 88,1 tis. € a tržby jej klesli o 90 % na 99,0 tis. €.

99,0 tis. €
Tržby
88,1 tis. €
Zisk
99,0 tis. €
Celkové výnosy
743,6 tis. €
Aktíva
292,3 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť
99,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 172,7 tis., 2022 4,8 tis., 2023 −11,3 tis., 2024 36,8 tis., 2025 88,1 tis.2021172,7 tis.20224,8 tis.2023−11,3 tis.202436,8 tis.202588,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 540,0 tis., 2022 10,0 tis., 2023 0, 2024 1,0 mil., 2025 99,0 tis.2021540,0 tis.202210,0 tis.2023020241,0 mil.202599,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2023 0, 2025 99,0 tis.2021–2022–202302024–202599,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2023 0, 2025 9,8 tis.2021–2022–202302024–20259,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 99,0 tis. € 88,1 tis. €
2024 1,0 mil. € 36,8 tis. €
2023 0 € -11,3 tis. €
2022 10,0 tis. € 4,8 tis. €
2021 540,0 tis. € 172,7 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok713,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,7 tis. €
  • Finančné účty28,5 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie292,3 tis. €
  • Záväzky451,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma K&K Real Estate VIII. s. r. o. v konkurze?

K&K Real Estate VIII. s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma K&K Real Estate VIII. s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala K&K Real Estate VIII. s. r. o. tržby 99,0 tis. €.

Je firma K&K Real Estate VIII. s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 K&K Real Estate VIII. s. r. o. dosiahla zisk 88,1 tis. €.

Je K&K Real Estate VIII. s. r. o. platiteľom DPH?

K&K Real Estate VIII. s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma K&K Real Estate VIII. s. r. o. sídli?

K&K Real Estate VIII. s. r. o. má sídlo na adrese Panenská 24, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026