Pod Hrebienkom s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52555488
DIČ: 2121067179
IČ DPH: SK2121067179
Rakoľuby 243, Kočovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rakoľuby 243, Kočovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tvorivé, umelecké a zábavné činnosti 90.02
Dátum vzniku: 2. 8. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 4. 2025
Spisová značka: Sro/38707/R
Predmet podnikania (výber): Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Obeda od 2. 8. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pod Hrebienkom s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 59 % na 9,3 tis. € a tržby jej klesli o 37 % na 44,1 tis. €.

44,1 tis. €
Tržby
9,3 tis. €
Zisk
44,1 tis. €
Celkové výnosy
362,2 tis. €
Aktíva
75,7 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
51,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,3 tis., 2022 14,1 tis., 2023 17,8 tis., 2024 22,9 tis., 2025 9,3 tis.20213,3 tis.202214,1 tis.202317,8 tis.202422,9 tis.20259,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 32,0 tis., 2022 50,0 tis., 2023 62,0 tis., 2024 70,2 tis., 2025 44,1 tis.202132,0 tis.202250,0 tis.202362,0 tis.202470,2 tis.202544,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 44,1 tis. € 9,3 tis. €
2024 70,2 tis. € 22,9 tis. €
2023 62,0 tis. € 17,8 tis. €
2022 50,0 tis. € 14,1 tis. €
2021 32,0 tis. € 3,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok299,5 tis. €
  • Zásoby11,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky45,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,2 tis. €
  • Finančné účty3,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov61,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky284,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pod Hrebienkom s. r. o. v konkurze?

Pod Hrebienkom s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pod Hrebienkom s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pod Hrebienkom s. r. o. tržby 44,1 tis. €.

Je firma Pod Hrebienkom s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pod Hrebienkom s. r. o. dosiahla zisk 9,3 tis. €.

Je Pod Hrebienkom s. r. o. platiteľom DPH?

Pod Hrebienkom s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pod Hrebienkom s. r. o. sídli?

Pod Hrebienkom s. r. o. má sídlo na adrese Rakoľuby 243, Kočovce, 916 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026