Mille Baci Ristorantino s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52554589
DIČ: 2121083030
IČ DPH: SK2121083030
Obchodná 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Obchodná 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 4. 9. 2019
Základné imanie: 20,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 6. 2022
Spisová značka: Sro/140070/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Kochman od 4. 9. 2019
    konateľspoločník
  • g8w s. r. o. od 12. 2. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mille Baci Ristorantino s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 5,8 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 90,0 tis. €.

90,0 tis. €
Tržby
5,8 tis. €
Strata
44,0 tis. €
Aktíva
19,6 tis. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,9 tis., 2022 770, 2023 7,3 tis., 2024 615, 2025 −5,8 tis.2021−2,9 tis.202277020237,3 tis.20246152025−5,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 35,8 tis., 2022 99,6 tis., 2023 126,8 tis., 2024 97,0 tis., 2025 90,0 tis.202135,8 tis.202299,6 tis.2023126,8 tis.202497,0 tis.202590,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 90,0 tis. € -5,8 tis. €
2024 97,0 tis. € 615 €
2023 126,8 tis. € 7,3 tis. €
2022 99,6 tis. € 770 €
2021 35,8 tis. € -2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,6 tis. €
  • Záväzky24,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mille Baci Ristorantino s.r.o. v konkurze?

Mille Baci Ristorantino s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mille Baci Ristorantino s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mille Baci Ristorantino s.r.o. tržby 90,0 tis. €.

Je firma Mille Baci Ristorantino s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mille Baci Ristorantino s.r.o. vykázala stratu 5,8 tis. €.

Je Mille Baci Ristorantino s.r.o. platiteľom DPH?

Mille Baci Ristorantino s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mille Baci Ristorantino s.r.o. sídli?

Mille Baci Ristorantino s.r.o. má sídlo na adrese Obchodná 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026