Lekáreň Kluknava, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52508757
DIČ: 2121050888
IČ DPH: SK2121050888
Železničný riadok 2, Levoča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Železničný riadok 2, Levoča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 11. 7. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2020
Spisová značka: Sro/46749/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi / maloobchod / alebo iným prevádzkovateľom živností / veľk…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Čarnoký od 11. 7. 2019
    konateľspoločník
  • PharmDr. Jana Čarnoká od 11. 7. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lekáreň Kluknava, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,5 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 812,8 tis. €.

812,8 tis. €
Tržby
2,5 tis. €
Strata
813,8 tis. €
Celkové výnosy
140,1 tis. €
Aktíva
19,4 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
9,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,0 tis., 2022 −10,3 tis., 2023 13,0 tis., 2024 4,1 tis., 2025 −2,5 tis.20213,0 tis.2022−10,3 tis.202313,0 tis.20244,1 tis.2025−2,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 613,8 tis., 2022 622,1 tis., 2023 829,2 tis., 2024 797,9 tis., 2025 812,8 tis.2021613,8 tis.2022622,1 tis.2023829,2 tis.2024797,9 tis.2025812,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 812,8 tis. € -2,5 tis. €
2024 797,9 tis. € 4,1 tis. €
2023 829,2 tis. € 13,0 tis. €
2022 622,1 tis. € -10,3 tis. €
2021 613,8 tis. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,2 tis. €
  • Zásoby88,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky43,9 tis. €
  • Finančné účty5,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie96 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov15,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-2,5 tis. €
  • Rezervy374 €
  • Dlhodobé záväzky-413 €
  • Krátkodobé záväzky120,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lekáreň Kluknava, s.r.o. v konkurze?

Lekáreň Kluknava, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lekáreň Kluknava, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lekáreň Kluknava, s.r.o. tržby 812,8 tis. €.

Je firma Lekáreň Kluknava, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lekáreň Kluknava, s.r.o. vykázala stratu 2,5 tis. €.

Je Lekáreň Kluknava, s.r.o. platiteľom DPH?

Lekáreň Kluknava, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lekáreň Kluknava, s.r.o. sídli?

Lekáreň Kluknava, s.r.o. má sídlo na adrese Železničný riadok 2, Levoča, 054 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026