Urohealth, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52500543
DIČ: 2121059303
IČ DPH: SK2121059303
Pod Lachovcom 1727/55, Púchov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Lachovcom 1727/55, Púchov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 17. 7. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/38615/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Ladislav Slobodník od 17. 7. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Urohealth, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 21 % na 65,1 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 300,2 tis. €.

300,2 tis. €
Tržby
65,1 tis. €
Zisk
314,5 tis. €
Celkové výnosy
353,0 tis. €
Aktíva
335,0 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
59,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 57,3 tis., 2022 53,0 tis., 2023 71,6 tis., 2024 82,6 tis., 2025 65,1 tis.202157,3 tis.202253,0 tis.202371,6 tis.202482,6 tis.202565,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 215,4 tis., 2022 227,8 tis., 2023 257,1 tis., 2024 302,7 tis., 2025 300,2 tis.2021215,4 tis.2022227,8 tis.2023257,1 tis.2024302,7 tis.2025300,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 300,2 tis. € 65,1 tis. €
2024 302,7 tis. € 82,6 tis. €
2023 257,1 tis. € 71,6 tis. €
2022 227,8 tis. € 53,0 tis. €
2021 215,4 tis. € 57,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok250,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky44,2 tis. €
  • Finančné účty58,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov264,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie65,1 tis. €
  • Rezervy1,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky564 €
  • Krátkodobé záväzky16,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Urohealth, s.r.o. v konkurze?

Urohealth, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Urohealth, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Urohealth, s.r.o. tržby 300,2 tis. €.

Je firma Urohealth, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Urohealth, s.r.o. dosiahla zisk 65,1 tis. €.

Je Urohealth, s.r.o. platiteľom DPH?

Urohealth, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Urohealth, s.r.o. sídli?

Urohealth, s.r.o. má sídlo na adrese Pod Lachovcom 1727/55, Púchov, 020 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026