T&T PARTNERS Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52487351
DIČ: 2121054980
IČ DPH: SK2121054980
Esterházyovcov 1595/16, Galanta

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Esterházyovcov 1595/16, Galanta Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.10
Dátum vzniku: 19. 7. 2019
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2022
Spisová značka: Sro/58302/T
Predmet podnikania (výber): Skladovanie a pomocné činnosti v doprave; Výroba potravinárskych výrobkov; Výroba nápojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mikola Tivodar od 19. 7. 2019
    konateľspoločník
  • Volodymyr Hryhorchak od 19. 7. 2019
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť T&T PARTNERS Slovakia s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 87 % na 2,0 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 5,3 mil. €.

5,3 mil. €
Tržby
2,0 tis. €
Zisk
5,4 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
145,3 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
25,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 0, 2022 59,4 tis., 2023 38,8 tis., 2024 15,1 tis., 2025 2,0 tis.20210202259,4 tis.202338,8 tis.202415,1 tis.20252,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 0, 2022 1,1 mil., 2023 2,7 mil., 2024 4,7 mil., 2025 5,3 mil.2021020221,1 mil.20232,7 mil.20244,7 mil.20255,3 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 0, 2022 1,1 mil., 2023 2,7 mil., 2024 4,7 mil., 2025 5,4 mil.2021020221,1 mil.20232,7 mil.20244,7 mil.20255,4 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 18,6 tis., 2023 28,9 tis., 2024 24,2 tis., 2025 33,0 tis.20210202218,6 tis.202328,9 tis.202424,2 tis.202533,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,3 mil. € 2,0 tis. €
2024 4,7 mil. € 15,1 tis. €
2023 2,7 mil. € 38,8 tis. €
2022 1,1 mil. € 59,4 tis. €
2021 0 € 0 €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok226,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky789,4 tis. €
  • Finančné účty7,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie102,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie30,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov110,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,0 tis. €
  • Rezervy54,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky77,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky817,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie31,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma T&T PARTNERS Slovakia s. r. o. v konkurze?

T&T PARTNERS Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma T&T PARTNERS Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala T&T PARTNERS Slovakia s. r. o. tržby 5,3 mil. €.

Je firma T&T PARTNERS Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 T&T PARTNERS Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 2,0 tis. €.

Je T&T PARTNERS Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

T&T PARTNERS Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma T&T PARTNERS Slovakia s. r. o. sídli?

T&T PARTNERS Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Esterházyovcov 1595/16, Galanta, 924 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026