Realizácie záhrad s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52467180
DIČ: 2121050877
IČ DPH: SK2121050877
Starohájska ulica 6641/4, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Starohájska ulica 6641/4, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 12. 7. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2019
Spisová značka: Sro/44857/T
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dušan Fandel od 12. 7. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Realizácie záhrad s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 2 % na 2,5 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 168,5 tis. €.

168,5 tis. €
Tržby
2,5 tis. €
Zisk
168,6 tis. €
Celkové výnosy
90,3 tis. €
Aktíva
26,6 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
24,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 1,6 tis., 2023 1,0 tis., 2024 2,6 tis., 2025 2,5 tis.20211,8 tis.20221,6 tis.20231,0 tis.20242,6 tis.20252,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 136,5 tis., 2022 133,9 tis., 2023 115,4 tis., 2024 148,2 tis., 2025 168,5 tis.2021136,5 tis.2022133,9 tis.2023115,4 tis.2024148,2 tis.2025168,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 136,6 tis., 2022 133,9 tis., 2023 117,1 tis., 2024 161,0 tis., 2025 168,6 tis.2021136,6 tis.2022133,9 tis.2023117,1 tis.2024161,0 tis.2025168,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 104, 2022 306, 2023 314, 2024 960, 2025 1,2 tis.202110420223062023314202496020251,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 168,5 tis. € 2,5 tis. €
2024 148,2 tis. € 2,6 tis. €
2023 115,4 tis. € 1,0 tis. €
2022 133,9 tis. € 1,6 tis. €
2021 136,5 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok30,5 tis. €
  • Zásoby176 €
  • Krátkodobé pohľadávky46,6 tis. €
  • Finančné účty13,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy18,4 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov176 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,5 tis. €
  • Rezervy108 €
  • Dlhodobé záväzky30,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky32,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Realizácie záhrad s.r.o. v konkurze?

Realizácie záhrad s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Realizácie záhrad s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Realizácie záhrad s.r.o. tržby 168,5 tis. €.

Je firma Realizácie záhrad s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Realizácie záhrad s.r.o. dosiahla zisk 2,5 tis. €.

Je Realizácie záhrad s.r.o. platiteľom DPH?

Realizácie záhrad s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Realizácie záhrad s.r.o. sídli?

Realizácie záhrad s.r.o. má sídlo na adrese Starohájska ulica 6641/4, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026