Roll&Styl Invest s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52456323
DIČ: 2121063780
IČ DPH: SK2121063780
Svätoplukova 2940/41, Skalica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Svätoplukova 2940/41, Skalica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 25. 7. 2019
DPH: Platiteľ DPH od 2. 3. 2020
Spisová značka: Sro/44929/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živností /veľkoob…; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Jurík od 25. 7. 2019
    konateľspoločník
  • Tomáš Suchý od 25. 7. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Roll&Styl Invest s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 430 € a tržby jej klesli o 93 % na 17,3 tis. €.

17,3 tis. €
Tržby
430 €
Strata
18,3 tis. €
Celkové výnosy
289,0 tis. €
Aktíva
182,3 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
37,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 40,0 tis., 2022 69,2 tis., 2023 55,4 tis., 2024 8,4 tis., 2025 −430202140,0 tis.202269,2 tis.202355,4 tis.20248,4 tis.2025−430
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 725,2 tis., 2022 986,3 tis., 2023 771,3 tis., 2024 244,7 tis., 2025 17,3 tis.2021725,2 tis.2022986,3 tis.2023771,3 tis.2024244,7 tis.202517,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 17,3 tis. € -430 €
2024 244,7 tis. € 8,4 tis. €
2023 771,3 tis. € 55,4 tis. €
2022 986,3 tis. € 69,2 tis. €
2021 725,2 tis. € 40,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby28,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky107,2 tis. €
  • Finančné účty153,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov176,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-430 €
  • Dlhodobé záväzky87,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky18,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Roll&Styl Invest s.r.o. v konkurze?

Roll&Styl Invest s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Roll&Styl Invest s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Roll&Styl Invest s.r.o. tržby 17,3 tis. €.

Je firma Roll&Styl Invest s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Roll&Styl Invest s.r.o. vykázala stratu 430 €.

Je Roll&Styl Invest s.r.o. platiteľom DPH?

Roll&Styl Invest s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Roll&Styl Invest s.r.o. sídli?

Roll&Styl Invest s.r.o. má sídlo na adrese Svätoplukova 2940/41, Skalica, 909 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026