NXS Accounting s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52454762
DIČ: 2121047599
IČ DPH: SK2121047599
Mostová 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mostová 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 9. 7. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2020
Spisová značka: Sro/138789/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Lívia Poláková od 28. 6. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NXS Accounting s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 50 % na 81,1 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 205,8 tis. €.

205,8 tis. €
Tržby
81,1 tis. €
Zisk
108,1 tis. €
Aktíva
86,6 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 44,4 tis., 2022 59,2 tis., 2023 67,9 tis., 2024 54,0 tis., 2025 81,1 tis.202144,4 tis.202259,2 tis.202367,9 tis.202454,0 tis.202581,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 163,8 tis., 2022 179,3 tis., 2023 191,7 tis., 2024 178,5 tis., 2025 205,8 tis.2021163,8 tis.2022179,3 tis.2023191,7 tis.2024178,5 tis.2025205,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 205,8 tis. € 81,1 tis. €
2024 178,5 tis. € 54,0 tis. €
2023 191,7 tis. € 67,9 tis. €
2022 179,3 tis. € 59,2 tis. €
2021 163,8 tis. € 44,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie86,6 tis. €
  • Záväzky21,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NXS Accounting s.r.o. v konkurze?

NXS Accounting s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NXS Accounting s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NXS Accounting s.r.o. tržby 205,8 tis. €.

Je firma NXS Accounting s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NXS Accounting s.r.o. dosiahla zisk 81,1 tis. €.

Je NXS Accounting s.r.o. platiteľom DPH?

NXS Accounting s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NXS Accounting s.r.o. sídli?

NXS Accounting s.r.o. má sídlo na adrese Mostová 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026