MARO CARS SLOVAKIA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52454053
DIČ: 2121058291
IČ DPH: SK2121058291
Košická 11, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Košická 11, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 25. 7. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2019
Spisová značka: Sro/141600/B
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Róbert Majka od 18. 10. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MARO CARS SLOVAKIA, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 6 % na 7,4 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 384,8 tis. €.

384,8 tis. €
Tržby
7,4 tis. €
Zisk
384,8 tis. €
Celkové výnosy
98,7 tis. €
Aktíva
22,4 tis. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť
3,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 752, 2022 1,2 tis., 2023 510, 2024 7,9 tis., 2025 7,4 tis.202175220221,2 tis.202351020247,9 tis.20257,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 405,3 tis., 2022 614,4 tis., 2023 377,3 tis., 2024 343,7 tis., 2025 384,8 tis.2021405,3 tis.2022614,4 tis.2023377,3 tis.2024343,7 tis.2025384,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 384,8 tis. € 7,4 tis. €
2024 343,7 tis. € 7,9 tis. €
2023 377,3 tis. € 510 €
2022 614,4 tis. € 1,2 tis. €
2021 405,3 tis. € 752 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky43 €
  • Finančné účty98,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky76,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MARO CARS SLOVAKIA, s. r. o. v konkurze?

MARO CARS SLOVAKIA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MARO CARS SLOVAKIA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MARO CARS SLOVAKIA, s. r. o. tržby 384,8 tis. €.

Je firma MARO CARS SLOVAKIA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MARO CARS SLOVAKIA, s. r. o. dosiahla zisk 7,4 tis. €.

Je MARO CARS SLOVAKIA, s. r. o. platiteľom DPH?

MARO CARS SLOVAKIA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MARO CARS SLOVAKIA, s. r. o. sídli?

MARO CARS SLOVAKIA, s. r. o. má sídlo na adrese Košická 11, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026