6. Investičné družstvo

Aktívna spoločnosť
IČO: 52442837
DIČ: 2121051207
IČ DPH: SK2121051207
Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Družstvo
Sídlo: Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 3. 7. 2019
Základné imanie: 1,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2021
Spisová značka: Dr/896/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Papánová od 3. 7. 2019
    člen štatutárneho orgánu

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 6. Investičné družstvo v roku 2025 znížila zisk o 9 % na 6,2 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 679,6 tis. €.

679,6 tis. €
Tržby
6,2 tis. €
Zisk
679,6 tis. €
Celkové výnosy
292,7 tis. €
Aktíva
30,1 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
29,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 1,9 tis., 2023 5,8 tis., 2024 6,8 tis., 2025 6,2 tis.20212,1 tis.20221,9 tis.20235,8 tis.20246,8 tis.20256,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 415,1 tis., 2022 646,9 tis., 2023 506,6 tis., 2024 647,7 tis., 2025 679,6 tis.2021415,1 tis.2022646,9 tis.2023506,6 tis.2024647,7 tis.2025679,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 679,6 tis. € 6,2 tis. €
2024 647,7 tis. € 6,8 tis. €
2023 506,6 tis. € 5,8 tis. €
2022 646,9 tis. € 1,9 tis. €
2021 415,1 tis. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky249,1 tis. €
  • Finančné účty43,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie1,3 tis. €
  • Fondy zo zisku750 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov21,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,2 tis. €
  • Rezervy15,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky244,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 6. Investičné družstvo v konkurze?

6. Investičné družstvo nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 6. Investičné družstvo tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 6. Investičné družstvo tržby 679,6 tis. €.

Je firma 6. Investičné družstvo v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 6. Investičné družstvo dosiahla zisk 6,2 tis. €.

Je 6. Investičné družstvo platiteľom DPH?

6. Investičné družstvo je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 6. Investičné družstvo sídli?

6. Investičné družstvo má sídlo na adrese Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026