Benedik company & Business, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52441610
DIČ: 2121035345
IČ DPH: SK2121035345
Paulínska 51320, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Paulínska 51320, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 20. 6. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2020
Spisová značka: Sro/44737/T
Predmet podnikania (výber): Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba; Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Benedik od 20. 6. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Benedik company & Business, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 311 % na 8,6 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 52,8 tis. €.

52,8 tis. €
Tržby
8,6 tis. €
Zisk
66,3 tis. €
Aktíva
28,8 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,0 tis., 2022 2,8 tis., 2023 3,0 tis., 2024 2,1 tis., 2025 8,6 tis.20211,0 tis.20222,8 tis.20233,0 tis.20242,1 tis.20258,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 46,5 tis., 2022 31,7 tis., 2023 43,2 tis., 2024 59,3 tis., 2025 52,8 tis.202146,5 tis.202231,7 tis.202343,2 tis.202459,3 tis.202552,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 52,8 tis. € 8,6 tis. €
2024 59,3 tis. € 2,1 tis. €
2023 43,2 tis. € 3,0 tis. €
2022 31,7 tis. € 2,8 tis. €
2021 46,5 tis. € 1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie28,8 tis. €
  • Záväzky37,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Benedik company & Business, s. r. o. v konkurze?

Benedik company & Business, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Benedik company & Business, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Benedik company & Business, s. r. o. tržby 52,8 tis. €.

Je firma Benedik company & Business, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Benedik company & Business, s. r. o. dosiahla zisk 8,6 tis. €.

Je Benedik company & Business, s. r. o. platiteľom DPH?

Benedik company & Business, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Benedik company & Business, s. r. o. sídli?

Benedik company & Business, s. r. o. má sídlo na adrese Paulínska 51320, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026