STAV. a.r.k. s. r. o. v likvidácii

V likvidácii
IČO: 52441105
DIČ: 2121021881
IČ DPH: SK2121021881
Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.00
Dátum vzniku: 1. 6. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 1. 2025
Spisová značka: Sro/137827/B
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Administratívne služby; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tetyana Kolesnyk od 12. 5. 2026
    konateľlikvidátorspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAV. a.r.k. s. r. o. v likvidácii v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,9 tis. € a tržby jej narástli o 521 % na 789,8 tis. €.

789,8 tis. €
Tržby
1,9 tis. €
Strata
789,8 tis. €
Celkové výnosy
87,4 tis. €
Aktíva
10,7 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
0,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 167, 2022 400, 2023 379, 2024 5,8 tis., 2025 −1,9 tis.20211672022400202337920245,8 tis.2025−1,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,9 tis., 2022 700, 2023 550, 2024 127,2 tis., 2025 789,8 tis.202116,9 tis.202270020235502024127,2 tis.2025789,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 789,8 tis. € -1,9 tis. €
2024 127,2 tis. € 5,8 tis. €
2023 550 € 379 €
2022 700 € 400 €
2021 16,9 tis. € 167 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky86,5 tis. €
  • Finančné účty887 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku380 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov7,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky76,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAV. a.r.k. s. r. o. v likvidácii v konkurze?

STAV. a.r.k. s. r. o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAV. a.r.k. s. r. o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAV. a.r.k. s. r. o. v likvidácii tržby 789,8 tis. €.

Je firma STAV. a.r.k. s. r. o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAV. a.r.k. s. r. o. v likvidácii vykázala stratu 1,9 tis. €.

Je STAV. a.r.k. s. r. o. v likvidácii platiteľom DPH?

STAV. a.r.k. s. r. o. v likvidácii je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAV. a.r.k. s. r. o. v likvidácii sídli?

STAV. a.r.k. s. r. o. v likvidácii má sídlo na adrese Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026