Pekáreň Lukáč s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52436471
DIČ: 2121025335
IČ DPH: SK2121025335
Veľké Ludince 367, Veľké Ludince

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľké Ludince 367, Veľké Ludince Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.24
Dátum vzniku: 6. 6. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2020
Spisová značka: Sro/48455/N
Predmet podnikania (výber): výroba pekárskych výrobkov; výroba potravinárskych výrobkov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľk… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Lukáč od 6. 6. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pekáreň Lukáč s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 608 % na 3,7 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 213,2 tis. €.

213,2 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
118,6 tis. €
Aktíva
8,3 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −19,4 tis., 2022 1,9 tis., 2023 147, 2024 521, 2025 3,7 tis.2021−19,4 tis.20221,9 tis.2023147202452120253,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 228,9 tis., 2022 220,2 tis., 2023 202,2 tis., 2024 190,5 tis., 2025 213,2 tis.2021228,9 tis.2022220,2 tis.2023202,2 tis.2024190,5 tis.2025213,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 213,2 tis. € 3,7 tis. €
2024 190,5 tis. € 521 €
2023 202,2 tis. € 147 €
2022 220,2 tis. € 1,9 tis. €
2021 228,9 tis. € -19,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie8,3 tis. €
  • Záväzky110,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pekáreň Lukáč s.r.o. v konkurze?

Pekáreň Lukáč s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pekáreň Lukáč s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pekáreň Lukáč s.r.o. tržby 213,2 tis. €.

Je firma Pekáreň Lukáč s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pekáreň Lukáč s.r.o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Je Pekáreň Lukáč s.r.o. platiteľom DPH?

Pekáreň Lukáč s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pekáreň Lukáč s.r.o. sídli?

Pekáreň Lukáč s.r.o. má sídlo na adrese Veľké Ludince 367, Veľké Ludince, 935 65.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026