MAINSTAGE HAIRDRESSING, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52422071
DIČ: 2121044178
Rajčianska 173/10, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rajčianska 173/10, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.02
Dátum vzniku: 2. 7. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/72667/L
Predmet podnikania (výber): Pánske, dámske a detské kaderníctvo; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Róbert Dorčík od 2. 7. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAINSTAGE HAIRDRESSING, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 52 % na 3,5 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 42,9 tis. €.

42,9 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Zisk
33,1 tis. €
Aktíva
12,6 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,8 tis., 2022 4,1 tis., 2023 3,3 tis., 2024 2,3 tis., 2025 3,5 tis.2021−2,8 tis.20224,1 tis.20233,3 tis.20242,3 tis.20253,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 14,2 tis., 2022 47,0 tis., 2023 48,8 tis., 2024 47,4 tis., 2025 42,9 tis.202114,2 tis.202247,0 tis.202348,8 tis.202447,4 tis.202542,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 42,9 tis. € 3,5 tis. €
2024 47,4 tis. € 2,3 tis. €
2023 48,8 tis. € 3,3 tis. €
2022 47,0 tis. € 4,1 tis. €
2021 14,2 tis. € -2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,6 tis. €
  • Záväzky20,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAINSTAGE HAIRDRESSING, s. r. o. v konkurze?

MAINSTAGE HAIRDRESSING, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAINSTAGE HAIRDRESSING, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAINSTAGE HAIRDRESSING, s. r. o. tržby 42,9 tis. €.

Je firma MAINSTAGE HAIRDRESSING, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAINSTAGE HAIRDRESSING, s. r. o. dosiahla zisk 3,5 tis. €.

Kde firma MAINSTAGE HAIRDRESSING, s. r. o. sídli?

MAINSTAGE HAIRDRESSING, s. r. o. má sídlo na adrese Rajčianska 173/10, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026