Hucík.sk s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52417697
DIČ: 2121010144
IČ DPH: SK2121010144
Lermontovova 3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lermontovova 3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.00
Dátum vzniku: 21. 5. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 9. 2019
Spisová značka: Sro/72384/L
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Hucík od 3. 8. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Hucík.sk s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 91 % na 295 € a tržby jej narástli o 28 % na 154,4 tis. €.

154,4 tis. €
Tržby
295 €
Strata
37,2 tis. €
Aktíva
13,2 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,9 tis., 2022 1,3 tis., 2023 −307, 2024 −3,1 tis., 2025 −29520212,9 tis.20221,3 tis.2023−3072024−3,1 tis.2025−295
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 131,1 tis., 2022 143,1 tis., 2023 88,5 tis., 2024 120,9 tis., 2025 154,4 tis.2021131,1 tis.2022143,1 tis.202388,5 tis.2024120,9 tis.2025154,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 154,4 tis. € -295 €
2024 120,9 tis. € -3,1 tis. €
2023 88,5 tis. € -307 €
2022 143,1 tis. € 1,3 tis. €
2021 131,1 tis. € 2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,2 tis. €
  • Záväzky24,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Hucík.sk s. r. o. v konkurze?

Hucík.sk s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Hucík.sk s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Hucík.sk s. r. o. tržby 154,4 tis. €.

Je firma Hucík.sk s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Hucík.sk s. r. o. vykázala stratu 295 €.

Je Hucík.sk s. r. o. platiteľom DPH?

Hucík.sk s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Hucík.sk s. r. o. sídli?

Hucík.sk s. r. o. má sídlo na adrese Lermontovova 3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026