SK Cleaning service, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52387135
DIČ: 2121013125
IČ DPH: SK2121013125
Bavlnárska 316/12, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bavlnárska 316/12, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 22. 5. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2019
Spisová značka: Sro/38313/R
Predmet podnikania (výber): - uskutočňovanie stavieb a ich zmien; - prípravné práce k realizácii stavby; - dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Stanislav Kvasnica od 22. 5. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SK Cleaning service, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 548 % na 26,1 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 281,8 tis. €.

281,8 tis. €
Tržby
26,1 tis. €
Zisk
310,4 tis. €
Celkové výnosy
130,6 tis. €
Aktíva
89,9 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť
34,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,1 tis., 2022 13,0 tis., 2023 28,5 tis., 2024 4,0 tis., 2025 26,1 tis.20216,1 tis.202213,0 tis.202328,5 tis.20244,0 tis.202526,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 93,0 tis., 2022 169,4 tis., 2023 303,6 tis., 2024 247,0 tis., 2025 281,8 tis.202193,0 tis.2022169,4 tis.2023303,6 tis.2024247,0 tis.2025281,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 281,8 tis. € 26,1 tis. €
2024 247,0 tis. € 4,0 tis. €
2023 303,6 tis. € 28,5 tis. €
2022 169,4 tis. € 13,0 tis. €
2021 93,0 tis. € 6,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok22,6 tis. €
  • Zásoby792 €
  • Krátkodobé pohľadávky41,9 tis. €
  • Finančné účty65,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy2,3 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov56,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie26,1 tis. €
  • Rezervy2,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky26,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SK Cleaning service, s.r.o. v konkurze?

SK Cleaning service, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SK Cleaning service, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SK Cleaning service, s.r.o. tržby 281,8 tis. €.

Je firma SK Cleaning service, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SK Cleaning service, s.r.o. dosiahla zisk 26,1 tis. €.

Je SK Cleaning service, s.r.o. platiteľom DPH?

SK Cleaning service, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SK Cleaning service, s.r.o. sídli?

SK Cleaning service, s.r.o. má sídlo na adrese Bavlnárska 316/12, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026