RAMESEUM SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52375455
DIČ: 2121009220
IČ DPH: SK2121009220
Jabloňová 475/15, Pečovská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jabloňová 475/15, Pečovská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 18. 5. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2022
Spisová značka: Sro/38282/P
Predmet podnikania (výber): Držiteľ tohto osvedčenia je podľa § 5 ods. 3 zákona SNR č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovanýc…; Držiteľ tohto osvedčenia je podľa § 5 ods. 6 zákona SNR č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovanýc…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov počítačové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marián Viazanko od 18. 5. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RAMESEUM SK s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 62 % na 2,9 tis. € a tržby jej klesli o 61 % na 159,2 tis. €.

159,2 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
152,6 tis. €
Aktíva
23,7 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 284, 2022 1,6 tis., 2023 4,3 tis., 2024 7,6 tis., 2025 2,9 tis.202128420221,6 tis.20234,3 tis.20247,6 tis.20252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 37,5 tis., 2022 66,7 tis., 2023 228,8 tis., 2024 412,4 tis., 2025 159,2 tis.202137,5 tis.202266,7 tis.2023228,8 tis.2024412,4 tis.2025159,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 159,2 tis. € 2,9 tis. €
2024 412,4 tis. € 7,6 tis. €
2023 228,8 tis. € 4,3 tis. €
2022 66,7 tis. € 1,6 tis. €
2021 37,5 tis. € 284 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie23,7 tis. €
  • Záväzky129,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RAMESEUM SK s.r.o. v konkurze?

RAMESEUM SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RAMESEUM SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RAMESEUM SK s.r.o. tržby 159,2 tis. €.

Je firma RAMESEUM SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RAMESEUM SK s.r.o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Je RAMESEUM SK s.r.o. platiteľom DPH?

RAMESEUM SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RAMESEUM SK s.r.o. sídli?

RAMESEUM SK s.r.o. má sídlo na adrese Jabloňová 475/15, Pečovská Nová Ves, 082 56.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026