Galaxia Vibe Spectra s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52364267
DIČ: 2120996350
IČ DPH: SK2120996350
Tolstého 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tolstého 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 27. 4. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2023
Spisová značka: Sro/136874/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Simona Budiš od 12. 6. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Galaxia Vibe Spectra s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 108,6 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 322,4 tis. €.

322,4 tis. €
Tržby
108,6 tis. €
Strata
323,2 tis. €
Celkové výnosy
88,4 tis. €
Aktíva
-80,8 tis. €
Vlastné imanie
191 %
Celková zadlženosť
−18,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 32, 2022 10, 2023 10,2 tis., 2024 11,4 tis., 2025 −108,6 tis.202132202210202310,2 tis.202411,4 tis.2025−108,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,7 tis., 2022 260, 2023 142,0 tis., 2024 396,7 tis., 2025 322,4 tis.20212,7 tis.20222602023142,0 tis.2024396,7 tis.2025322,4 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 2,7 tis., 2022 260, 2023 142,0 tis., 2024 396,7 tis., 2025 323,2 tis.20212,7 tis.20222602023142,0 tis.2024396,7 tis.2025323,2 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 6, 2022 0, 2023 2,7 tis., 2024 3,3 tis., 2025 1,9 tis.202162022020232,7 tis.20243,3 tis.20251,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 322,4 tis. € -108,6 tis. €
2024 396,7 tis. € 11,4 tis. €
2023 142,0 tis. € 10,2 tis. €
2022 260 € 10 €
2021 2,7 tis. € 32 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok54,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky30,9 tis. €
  • Finančné účty3,3 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie-80,8 tis. €
  • Záväzky169,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Galaxia Vibe Spectra s.r.o. v konkurze?

Galaxia Vibe Spectra s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Galaxia Vibe Spectra s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Galaxia Vibe Spectra s.r.o. tržby 322,4 tis. €.

Je firma Galaxia Vibe Spectra s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Galaxia Vibe Spectra s.r.o. vykázala stratu 108,6 tis. €.

Je Galaxia Vibe Spectra s.r.o. platiteľom DPH?

Galaxia Vibe Spectra s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Galaxia Vibe Spectra s.r.o. sídli?

Galaxia Vibe Spectra s.r.o. má sídlo na adrese Tolstého 5, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026