S.V. COLOR Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52359191
DIČ: 2120996372
IČ DPH: SK2120996372
Mičinská cesta 35, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mičinská cesta 35, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba chemikálií a chemických produktov 20.59
Dátum vzniku: 30. 4. 2019
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 6. 2019
Spisová značka: Sro/36461/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Kamesch od 30. 4. 2019
    konateľ
  • INDUSTRIAL COLOR s.r.o. od 25. 1. 2022
    spoločník
  • VAPECO s.r.o. od 25. 1. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť S.V. COLOR Slovakia, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 16 % na 13,2 tis. € a tržby jej narástli o 33 % na 132,7 tis. €.

132,7 tis. €
Tržby
13,2 tis. €
Zisk
53,0 tis. €
Aktíva
20,0 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,5 tis., 2022 132, 2023 10,4 tis., 2024 15,8 tis., 2025 13,2 tis.20217,5 tis.2022132202310,4 tis.202415,8 tis.202513,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 92,4 tis., 2022 109,4 tis., 2023 170,7 tis., 2024 100,1 tis., 2025 132,7 tis.202192,4 tis.2022109,4 tis.2023170,7 tis.2024100,1 tis.2025132,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 132,7 tis. € 13,2 tis. €
2024 100,1 tis. € 15,8 tis. €
2023 170,7 tis. € 10,4 tis. €
2022 109,4 tis. € 132 €
2021 92,4 tis. € 7,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie20,0 tis. €
  • Záväzky33,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma S.V. COLOR Slovakia, s.r.o. v konkurze?

S.V. COLOR Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma S.V. COLOR Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala S.V. COLOR Slovakia, s.r.o. tržby 132,7 tis. €.

Je firma S.V. COLOR Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 S.V. COLOR Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 13,2 tis. €.

Je S.V. COLOR Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

S.V. COLOR Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma S.V. COLOR Slovakia, s.r.o. sídli?

S.V. COLOR Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Mičinská cesta 35, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026