PM TRADING Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52349519
DIČ: 2120987319
IČ DPH: SK2120987319
Muškátová 11, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Muškátová 11, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 13. 4. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2020
Spisová značka: Sro/36376/S
Predmet podnikania (výber): oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť; prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Peter Záchenský od 1. 2. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť PM TRADING Slovakia, s. r. o. v roku 2024 zvýšila zisk o 884 % na 3,5 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 148,6 tis. €.

148,6 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Zisk
150,4 tis. €
Aktíva
15,3 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 −6,4 tis., 2021 145, 2022 2,7 tis., 2023 360, 2024 3,5 tis.2020−6,4 tis.202114520222,7 tis.202336020243,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 42,2 tis., 2021 113,7 tis., 2022 144,4 tis., 2023 145,5 tis., 2024 148,6 tis.202042,2 tis.2021113,7 tis.2022144,4 tis.2023145,5 tis.2024148,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 148,6 tis. € 3,5 tis. €
2023 145,5 tis. € 360 €
2022 144,4 tis. € 2,7 tis. €
2021 113,7 tis. € 145 €
2020 42,2 tis. € -6,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie15,3 tis. €
  • Záväzky135,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PM TRADING Slovakia, s. r. o. v konkurze?

PM TRADING Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PM TRADING Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala PM TRADING Slovakia, s. r. o. tržby 148,6 tis. €.

Je firma PM TRADING Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 PM TRADING Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 3,5 tis. €.

Je PM TRADING Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

PM TRADING Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PM TRADING Slovakia, s. r. o. sídli?

PM TRADING Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Muškátová 11, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026