TAMAREX FINANCE, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52346587
DIČ: 2120993149
Ul. 29. augusta 2B, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ul. 29. augusta 2B, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 18. 4. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/136637/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Andrej Králik od 18. 4. 2019
    konateľspoločník
  • exITE s.r.o. od 17. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TAMAREX FINANCE, s. r. o. v roku 2025 udržala zisk 1,9 tis. € a tržby jej narástli o 397 % na 49,7 tis. €.

49,7 tis. €
Tržby
1,9 tis. €
Zisk
114,5 tis. €
Aktíva
16,8 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,5 tis., 2022 672, 2023 452, 2024 1,9 tis., 2025 1,9 tis.20215,5 tis.2022672202345220241,9 tis.20251,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 48,4 tis., 2022 4,9 tis., 2023 47,3 tis., 2024 10,0 tis., 2025 49,7 tis.202148,4 tis.20224,9 tis.202347,3 tis.202410,0 tis.202549,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,7 tis. € 1,9 tis. €
2024 10,0 tis. € 1,9 tis. €
2023 47,3 tis. € 452 €
2022 4,9 tis. € 672 €
2021 48,4 tis. € 5,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie16,8 tis. €
  • Záväzky97,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TAMAREX FINANCE, s. r. o. v konkurze?

TAMAREX FINANCE, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TAMAREX FINANCE, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TAMAREX FINANCE, s. r. o. tržby 49,7 tis. €.

Je firma TAMAREX FINANCE, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TAMAREX FINANCE, s. r. o. dosiahla zisk 1,9 tis. €.

Kde firma TAMAREX FINANCE, s. r. o. sídli?

TAMAREX FINANCE, s. r. o. má sídlo na adrese Ul. 29. augusta 2B, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026