BEZAM SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52343782
DIČ: 2120998385
IČ DPH: SK2120998385
Suvorovova 2678/19, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Suvorovova 2678/19, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 25. 4. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2019
Spisová značka: Sro/72206/L
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivan Mihalda od 25. 4. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BEZAM SK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 54 % na 20,5 tis. € a tržby jej klesli o 66 % na 333,4 tis. €.

333,4 tis. €
Tržby
20,5 tis. €
Zisk
341,0 tis. €
Celkové výnosy
279,3 tis. €
Aktíva
153,5 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
21,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,3 tis., 2022 19,1 tis., 2023 34,4 tis., 2024 44,6 tis., 2025 20,5 tis.202110,3 tis.202219,1 tis.202334,4 tis.202444,6 tis.202520,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 498,6 tis., 2022 543,0 tis., 2023 909,0 tis., 2024 976,1 tis., 2025 333,4 tis.2021498,6 tis.2022543,0 tis.2023909,0 tis.2024976,1 tis.2025333,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 333,4 tis. € 20,5 tis. €
2024 976,1 tis. € 44,6 tis. €
2023 909,0 tis. € 34,4 tis. €
2022 543,0 tis. € 19,1 tis. €
2021 498,6 tis. € 10,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok60,1 tis. €
  • Zásoby75 €
  • Krátkodobé pohľadávky30,7 tis. €
  • Finančné účty187,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov127,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie20,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky347 €
  • Krátkodobé záväzky125,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BEZAM SK, s. r. o. v konkurze?

BEZAM SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BEZAM SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BEZAM SK, s. r. o. tržby 333,4 tis. €.

Je firma BEZAM SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BEZAM SK, s. r. o. dosiahla zisk 20,5 tis. €.

Je BEZAM SK, s. r. o. platiteľom DPH?

BEZAM SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BEZAM SK, s. r. o. sídli?

BEZAM SK, s. r. o. má sídlo na adrese Suvorovova 2678/19, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026