Travel Radar s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52340058
DIČ: 2120989057
IČ DPH: SK2120989057
Belehradská 2, Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Belehradská 2, Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.12
Dátum vzniku: 19. 4. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2026
Spisová značka: Sro/46204/V
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Paško od 19. 4. 2019
    konateľspoločník
  • Katarína Pašková od 24. 2. 2020
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Travel Radar s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 745 % na 14,0 tis. € a tržby jej narástli o 65 % na 53,0 tis. €.

53,0 tis. €
Tržby
14,0 tis. €
Zisk
29,3 tis. €
Aktíva
26,8 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 736, 2022 5,1 tis., 2023 4,3 tis., 2024 1,7 tis., 2025 14,0 tis.202173620225,1 tis.20234,3 tis.20241,7 tis.202514,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,7 tis., 2022 20,2 tis., 2023 27,1 tis., 2024 32,2 tis., 2025 53,0 tis.20215,7 tis.202220,2 tis.202327,1 tis.202432,2 tis.202553,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 53,0 tis. € 14,0 tis. €
2024 32,2 tis. € 1,7 tis. €
2023 27,1 tis. € 4,3 tis. €
2022 20,2 tis. € 5,1 tis. €
2021 5,7 tis. € 736 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie26,8 tis. €
  • Záväzky2,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Travel Radar s.r.o. v konkurze?

Travel Radar s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Travel Radar s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Travel Radar s.r.o. tržby 53,0 tis. €.

Je firma Travel Radar s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Travel Radar s.r.o. dosiahla zisk 14,0 tis. €.

Je Travel Radar s.r.o. platiteľom DPH?

Travel Radar s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Travel Radar s.r.o. sídli?

Travel Radar s.r.o. má sídlo na adrese Belehradská 2, Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, 040 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026