Fashion New, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52329097
DIČ: 2120978662
IČ DPH: SK2120978662
Popradská 2416/64J, Košice - mestská časť Západ

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Popradská 2416/64J, Košice - mestská časť Západ Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 5. 4. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 10. 2019
Spisová značka: Sro/46077/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Hon Dang od 5. 4. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Fashion New, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 109 % na 6,3 tis. € a tržby jej ostali na 191,6 tis. €.

191,6 tis. €
Tržby
6,3 tis. €
Zisk
191,7 tis. €
Celkové výnosy
244,6 tis. €
Aktíva
231,9 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
30,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,7 tis., 2022 5,8 tis., 2023 5,3 tis., 2024 3,0 tis., 2025 6,3 tis.20213,7 tis.20225,8 tis.20235,3 tis.20243,0 tis.20256,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 199,7 tis., 2022 254,7 tis., 2023 224,5 tis., 2024 191,7 tis., 2025 191,6 tis.2021199,7 tis.2022254,7 tis.2023224,5 tis.2024191,7 tis.2025191,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 191,6 tis. € 6,3 tis. €
2024 191,7 tis. € 3,0 tis. €
2023 224,5 tis. € 5,3 tis. €
2022 254,7 tis. € 5,8 tis. €
2021 199,7 tis. € 3,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby237,9 tis. €
  • Finančné účty6,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy170,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov48,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky210 €
  • Krátkodobé záväzky12,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Fashion New, s. r. o. v konkurze?

Fashion New, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Fashion New, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Fashion New, s. r. o. tržby 191,6 tis. €.

Je firma Fashion New, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Fashion New, s. r. o. dosiahla zisk 6,3 tis. €.

Je Fashion New, s. r. o. platiteľom DPH?

Fashion New, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Fashion New, s. r. o. sídli?

Fashion New, s. r. o. má sídlo na adrese Popradská 2416/64J, Košice - mestská časť Západ, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026