HPL Service Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52312500
DIČ: 2120981984
IČ DPH: SK2120981984
Klincová 24, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Klincová 24, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 10. 4. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 5. 2019
Spisová značka: Sro/139260/B
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Josh Les od 22. 5. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HPL Service Slovakia s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 92 % na 405 € a tržby jej klesli o 84 % na 5,8 tis. €.

5,8 tis. €
Tržby
405 €
Zisk
25,6 tis. €
Aktíva
23,6 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,9 tis., 2022 6,8 tis., 2023 452, 2024 4,8 tis., 2025 40520214,9 tis.20226,8 tis.202345220244,8 tis.2025405
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 178,8 tis., 2022 149,8 tis., 2023 93,4 tis., 2024 36,7 tis., 2025 5,8 tis.2021178,8 tis.2022149,8 tis.202393,4 tis.202436,7 tis.20255,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,8 tis. € 405 €
2024 36,7 tis. € 4,8 tis. €
2023 93,4 tis. € 452 €
2022 149,8 tis. € 6,8 tis. €
2021 178,8 tis. € 4,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie23,6 tis. €
  • Záväzky1,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HPL Service Slovakia s. r. o. v konkurze?

HPL Service Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HPL Service Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HPL Service Slovakia s. r. o. tržby 5,8 tis. €.

Je firma HPL Service Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HPL Service Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 405 €.

Je HPL Service Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

HPL Service Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HPL Service Slovakia s. r. o. sídli?

HPL Service Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Klincová 24, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026