INKO Prešov, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52297322
DIČ: 2120975329
IČ DPH: SK2120975329
Čajkovského 25, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čajkovského 25, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 28. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2021
Spisová značka: Sro/37996/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marián Harčarík od 28. 3. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INKO Prešov, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 70,3 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 158,9 tis. €.

158,9 tis. €
Tržby
70,3 tis. €
Zisk
203,8 tis. €
Aktíva
203,3 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,0 tis., 2022 16,5 tis., 2023 87,2 tis., 2024 73,3 tis., 2025 70,3 tis.202115,0 tis.202216,5 tis.202387,2 tis.202473,3 tis.202570,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 46,4 tis., 2022 81,9 tis., 2023 155,0 tis., 2024 138,4 tis., 2025 158,9 tis.202146,4 tis.202281,9 tis.2023155,0 tis.2024138,4 tis.2025158,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 158,9 tis. € 70,3 tis. €
2024 138,4 tis. € 73,3 tis. €
2023 155,0 tis. € 87,2 tis. €
2022 81,9 tis. € 16,5 tis. €
2021 46,4 tis. € 15,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie203,3 tis. €
  • Záväzky508 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INKO Prešov, s.r.o. v konkurze?

INKO Prešov, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INKO Prešov, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INKO Prešov, s.r.o. tržby 158,9 tis. €.

Je firma INKO Prešov, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INKO Prešov, s.r.o. dosiahla zisk 70,3 tis. €.

Je INKO Prešov, s.r.o. platiteľom DPH?

INKO Prešov, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INKO Prešov, s.r.o. sídli?

INKO Prešov, s.r.o. má sídlo na adrese Čajkovského 25, Prešov, 080 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026