Man Power Industry s.r.o. v konkurze

V likvidácii V konkurznom konaní
IČO: 52291120
DIČ: 2120978277
IČ DPH: SK2120978277
Pri Podlužianke 3, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri Podlužianke 3, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 26. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2019
Spisová značka: Sro/47860/N
Predmet podnikania (výber): Zámočníctvo; Nástrojárstvo; Kovoobrábanie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Horský od 6. 12. 2023
    konateľ
  • POWER HOLDING s.r.o. od 20. 9. 2022
    spoločník
  • Alexander Bačík od 29. 5. 2025
    likvidátor

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Man Power Industry s.r.o. v konkurze v roku 2024 sa dostala zo straty do zisku 12,9 tis. € a tržby jej klesli o 83 % na 352,5 tis. €.

352,5 tis. €
Tržby
12,9 tis. €
Zisk
998,4 tis. €
Aktíva
18,2 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 11,1 tis., 2021 17,5 tis., 2022 938, 2023 −31,8 tis., 2024 12,9 tis.202011,1 tis.202117,5 tis.20229382023−31,8 tis.202412,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 1,7 mil., 2021 2,4 mil., 2022 2,8 mil., 2023 2,0 mil., 2024 352,5 tis.20201,7 mil.20212,4 mil.20222,8 mil.20232,0 mil.2024352,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 352,5 tis. € 12,9 tis. €
2023 2,0 mil. € -31,8 tis. €
2022 2,8 mil. € 938 €
2021 2,4 mil. € 17,5 tis. €
2020 1,7 mil. € 11,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie18,2 tis. €
  • Záväzky980,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Prebieha vo firme Man Power Industry s.r.o. v konkurze konkurzné konanie?

Man Power Industry s.r.o. v konkurze je vedená v konkurznom konaní. Detail konania nájdete v kompletnom profile firmy.

Aké má firma Man Power Industry s.r.o. v konkurze tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Man Power Industry s.r.o. v konkurze tržby 352,5 tis. €.

Je firma Man Power Industry s.r.o. v konkurze v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Man Power Industry s.r.o. v konkurze dosiahla zisk 12,9 tis. €.

Je Man Power Industry s.r.o. v konkurze platiteľom DPH?

Man Power Industry s.r.o. v konkurze je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Man Power Industry s.r.o. v konkurze sídli?

Man Power Industry s.r.o. v konkurze má sídlo na adrese Pri Podlužianke 3, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026