HURÁK Company, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52285171
DIČ: 2120966463
Rabčice 209, Rabčice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rabčice 209, Rabčice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 15. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/71853/L
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pre realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Hurák od 15. 3. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HURÁK Company, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 76 % na 2,8 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 221,7 tis. €.

221,7 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
221,7 tis. €
Celkové výnosy
63,7 tis. €
Aktíva
35,4 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
4,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −9,0 tis., 2022 6,9 tis., 2023 7,5 tis., 2024 11,9 tis., 2025 2,8 tis.2021−9,0 tis.20226,9 tis.20237,5 tis.202411,9 tis.20252,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 206,7 tis., 2022 247,3 tis., 2023 193,6 tis., 2024 219,8 tis., 2025 221,7 tis.2021206,7 tis.2022247,3 tis.2023193,6 tis.2024219,8 tis.2025221,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 221,7 tis. € 2,8 tis. €
2024 219,8 tis. € 11,9 tis. €
2023 193,6 tis. € 7,5 tis. €
2022 247,3 tis. € 6,9 tis. €
2021 206,7 tis. € -9,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok43,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,2 tis. €
  • Finančné účty14,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov27,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky28,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HURÁK Company, s. r. o. v konkurze?

HURÁK Company, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HURÁK Company, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HURÁK Company, s. r. o. tržby 221,7 tis. €.

Je firma HURÁK Company, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HURÁK Company, s. r. o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Kde firma HURÁK Company, s. r. o. sídli?

HURÁK Company, s. r. o. má sídlo na adrese Rabčice 209, Rabčice, 029 45.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026