Logistický a prevádzkový areál SC s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52280683
DIČ: 2120971391
IČ DPH: SK2120971391
Mierové námestie 2, Senec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mierové námestie 2, Senec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.22
Dátum vzniku: 20. 3. 2019
Základné imanie: 18,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2019
Spisová značka: Sro/141234/B
Predmet podnikania (výber): Prenájom hnuteľných vecí; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Logistický a prevádzkový areál SC s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 10,4 tis. € a tržby jej narástli o 197 % na 286,8 tis. €.

286,8 tis. €
Tržby
10,4 tis. €
Zisk
288,7 tis. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
-27,8 tis. €
Vlastné imanie
102 %
Celková zadlženosť
33,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,9 tis., 2022 −12,0 tis., 2023 28,6 tis., 2024 −79,7 tis., 2025 10,4 tis.20215,9 tis.2022−12,0 tis.202328,6 tis.2024−79,7 tis.202510,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 406,0 tis., 2022 202,1 tis., 2023 235,5 tis., 2024 96,4 tis., 2025 286,8 tis.2021406,0 tis.2022202,1 tis.2023235,5 tis.202496,4 tis.2025286,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 286,8 tis. € 10,4 tis. €
2024 96,4 tis. € -79,7 tis. €
2023 235,5 tis. € 28,6 tis. €
2022 202,1 tis. € -12,0 tis. €
2021 406,0 tis. € 5,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok715,7 tis. €
  • Zásoby230,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky339,4 tis. €
  • Finančné účty1,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie18,8 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-57,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Logistický a prevádzkový areál SC s.r.o. v konkurze?

Logistický a prevádzkový areál SC s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Logistický a prevádzkový areál SC s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Logistický a prevádzkový areál SC s.r.o. tržby 286,8 tis. €.

Je firma Logistický a prevádzkový areál SC s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Logistický a prevádzkový areál SC s.r.o. dosiahla zisk 10,4 tis. €.

Je Logistický a prevádzkový areál SC s.r.o. platiteľom DPH?

Logistický a prevádzkový areál SC s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Logistický a prevádzkový areál SC s.r.o. sídli?

Logistický a prevádzkový areál SC s.r.o. má sídlo na adrese Mierové námestie 2, Senec, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026