Lula factory s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52277721
DIČ: 2120962932
IČ DPH: SK2120962932
Kadnárova 2515/37, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kadnárova 2515/37, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.02
Dátum vzniku: 15. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2020
Spisová značka: Sro/135728/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Pánske, dámske a detské kaderníctvo; Kozmetické služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lucia Gregorová od 15. 3. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lula factory s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 3,3 tis. € a tržby jej narástli o 35 % na 198,5 tis. €.

198,5 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Zisk
209,5 tis. €
Aktíva
16,2 tis. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −13,8 tis., 2022 8,1 tis., 2023 2,0 tis., 2024 3,3 tis., 2025 3,3 tis.2021−13,8 tis.20228,1 tis.20232,0 tis.20243,3 tis.20253,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 78,0 tis., 2022 141,4 tis., 2023 160,9 tis., 2024 147,6 tis., 2025 198,5 tis.202178,0 tis.2022141,4 tis.2023160,9 tis.2024147,6 tis.2025198,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 198,5 tis. € 3,3 tis. €
2024 147,6 tis. € 3,3 tis. €
2023 160,9 tis. € 2,0 tis. €
2022 141,4 tis. € 8,1 tis. €
2021 78,0 tis. € -13,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie16,2 tis. €
  • Záväzky193,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lula factory s. r. o. v konkurze?

Lula factory s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lula factory s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lula factory s. r. o. tržby 198,5 tis. €.

Je firma Lula factory s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lula factory s. r. o. dosiahla zisk 3,3 tis. €.

Je Lula factory s. r. o. platiteľom DPH?

Lula factory s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lula factory s. r. o. sídli?

Lula factory s. r. o. má sídlo na adrese Kadnárova 2515/37, Bratislava - mestská časť Rača, 831 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026