Jopex s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52270564
DIČ: 2120972403
IČ DPH: SK2120972403
Humenská 37, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Humenská 37, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 15. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2019
Spisová značka: Sro/45894/V
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Žobrák od 15. 3. 2019
    konateľspoločník
  • Ing. Peter Žobrák od 15. 3. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Jopex s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 36 % na 22,5 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
22,5 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
413,7 tis. €
Aktíva
234,7 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
7,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 35,2 tis., 2022 43,5 tis., 2023 45,9 tis., 2024 35,0 tis., 2025 22,5 tis.202135,2 tis.202243,5 tis.202345,9 tis.202435,0 tis.202522,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,6 mil., 2024 1,7 mil., 2025 1,6 mil.20211,2 mil.20221,5 mil.20231,6 mil.20241,7 mil.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 22,5 tis. €
2024 1,7 mil. € 35,0 tis. €
2023 1,6 mil. € 45,9 tis. €
2022 1,5 mil. € 43,5 tis. €
2021 1,2 mil. € 35,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok121,6 tis. €
  • Zásoby250,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky23,7 tis. €
  • Finančné účty14,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov206,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,5 tis. €
  • Rezervy1,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky68,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky107,9 tis. €
  • Bankové úvery13 €
  • Časové rozlíšenie475 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Jopex s.r.o. v konkurze?

Jopex s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Jopex s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Jopex s.r.o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma Jopex s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Jopex s.r.o. dosiahla zisk 22,5 tis. €.

Je Jopex s.r.o. platiteľom DPH?

Jopex s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Jopex s.r.o. sídli?

Jopex s.r.o. má sídlo na adrese Humenská 37, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026