TOPMONT STOLÁR TATRY s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52264319
DIČ: 2120984712
IČ DPH: SK2120984712
Hradné námestie 48/10, Kežmarok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hradné námestie 48/10, Kežmarok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.23
Dátum vzniku: 12. 4. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2021
Spisová značka: Sro/38107/P
Predmet podnikania (výber): Stolárstvo; Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Štefan Šoltés od 12. 4. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TOPMONT STOLÁR TATRY s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 144 % na 3,9 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 103,2 tis. €.

103,2 tis. €
Tržby
3,9 tis. €
Zisk
43,8 tis. €
Aktíva
13,8 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,5 tis., 2022 243, 2023 40, 2024 1,6 tis., 2025 3,9 tis.20213,5 tis.202224320234020241,6 tis.20253,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 54,0 tis., 2022 79,0 tis., 2023 69,9 tis., 2024 79,5 tis., 2025 103,2 tis.202154,0 tis.202279,0 tis.202369,9 tis.202479,5 tis.2025103,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 103,2 tis. € 3,9 tis. €
2024 79,5 tis. € 1,6 tis. €
2023 69,9 tis. € 40 €
2022 79,0 tis. € 243 €
2021 54,0 tis. € 3,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,8 tis. €
  • Záväzky30,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TOPMONT STOLÁR TATRY s. r. o. v konkurze?

TOPMONT STOLÁR TATRY s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TOPMONT STOLÁR TATRY s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TOPMONT STOLÁR TATRY s. r. o. tržby 103,2 tis. €.

Je firma TOPMONT STOLÁR TATRY s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TOPMONT STOLÁR TATRY s. r. o. dosiahla zisk 3,9 tis. €.

Je TOPMONT STOLÁR TATRY s. r. o. platiteľom DPH?

TOPMONT STOLÁR TATRY s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TOPMONT STOLÁR TATRY s. r. o. sídli?

TOPMONT STOLÁR TATRY s. r. o. má sídlo na adrese Hradné námestie 48/10, Kežmarok, 060 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026