Neytiri tanečná škola s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52263860
DIČ: 2121008857
IČ DPH: SK2121008857
Trenčianska 453/47, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trenčianska 453/47, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 1. 5. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2024
Spisová značka: Sro/136963/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Nikola Lehocká od 1. 5. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Neytiri tanečná škola s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 29,4 tis. € a tržby jej narástli o 45 % na 124,1 tis. €.

124,1 tis. €
Tržby
29,4 tis. €
Strata
13,6 tis. €
Aktíva
-20,6 tis. €
Vlastné imanie
251 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,1 tis., 2022 219, 2023 575, 2024 2,7 tis., 2025 −29,4 tis.20213,1 tis.2022219202357520242,7 tis.2025−29,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,7 tis., 2022 35,5 tis., 2023 45,7 tis., 2024 85,6 tis., 2025 124,1 tis.202131,7 tis.202235,5 tis.202345,7 tis.202485,6 tis.2025124,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 124,1 tis. € -29,4 tis. €
2024 85,6 tis. € 2,7 tis. €
2023 45,7 tis. € 575 €
2022 35,5 tis. € 219 €
2021 31,7 tis. € 3,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-20,6 tis. €
  • Záväzky34,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Neytiri tanečná škola s.r.o. v konkurze?

Neytiri tanečná škola s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Neytiri tanečná škola s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Neytiri tanečná škola s.r.o. tržby 124,1 tis. €.

Je firma Neytiri tanečná škola s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Neytiri tanečná škola s.r.o. vykázala stratu 29,4 tis. €.

Je Neytiri tanečná škola s.r.o. platiteľom DPH?

Neytiri tanečná škola s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Neytiri tanečná škola s.r.o. sídli?

Neytiri tanečná škola s.r.o. má sídlo na adrese Trenčianska 453/47, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026