Resta Trenčín SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52262928
DIČ: 2120960732
IČ DPH: SK2120960732
Dobrá 1375, Trenčianska Teplá

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dobrá 1375, Trenčianska Teplá Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 12. 3. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 11. 2019
Spisová značka: Sro/37936/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Boris Bundil od 12. 3. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Resta Trenčín SK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 40 % na 79,1 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 936,3 tis. €.

936,3 tis. €
Tržby
79,1 tis. €
Zisk
936,3 tis. €
Celkové výnosy
565,1 tis. €
Aktíva
299,8 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
21,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −91,7 tis., 2022 92,2 tis., 2023 48,4 tis., 2024 132,5 tis., 2025 79,1 tis.2021−91,7 tis.202292,2 tis.202348,4 tis.2024132,5 tis.202579,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 379,6 tis., 2022 923,6 tis., 2023 1,7 mil., 2024 1,1 mil., 2025 936,3 tis.2021379,6 tis.2022923,6 tis.20231,7 mil.20241,1 mil.2025936,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 936,3 tis. € 79,1 tis. €
2024 1,1 mil. € 132,5 tis. €
2023 1,7 mil. € 48,4 tis. €
2022 923,6 tis. € 92,2 tis. €
2021 379,6 tis. € -91,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok52,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky304,9 tis. €
  • Finančné účty207,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov215,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie79,1 tis. €
  • Rezervy530 €
  • Dlhodobé záväzky29,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky235,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Resta Trenčín SK, s. r. o. v konkurze?

Resta Trenčín SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Resta Trenčín SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Resta Trenčín SK, s. r. o. tržby 936,3 tis. €.

Je firma Resta Trenčín SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Resta Trenčín SK, s. r. o. dosiahla zisk 79,1 tis. €.

Je Resta Trenčín SK, s. r. o. platiteľom DPH?

Resta Trenčín SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Resta Trenčín SK, s. r. o. sídli?

Resta Trenčín SK, s. r. o. má sídlo na adrese Dobrá 1375, Trenčianska Teplá, 914 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026