LIVING Slovakia plus, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52262863
DIČ: 2120998198
IČ DPH: SK2120998198
Ružindol 76, Ružindol

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ružindol 76, Ružindol Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.00
Dátum vzniku: 27. 4. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2019
Spisová značka: Sro/44342/T
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miriam Novosadová od 26. 3. 2026
    konateľ
  • Bc. Klaudia Novosadová od 9. 12. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LIVING Slovakia plus, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 15 % na 4,9 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 308,1 tis. €.

308,1 tis. €
Tržby
4,9 tis. €
Zisk
223,1 tis. €
Celkové výnosy
289,3 tis. €
Aktíva
71,3 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
8,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,6 tis., 2022 −17,2 tis., 2023 119, 2024 5,7 tis., 2025 4,9 tis.202117,6 tis.2022−17,2 tis.202311920245,7 tis.20254,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 568,7 tis., 2022 250,2 tis., 2023 268,3 tis., 2024 309,7 tis., 2025 308,1 tis.2021568,7 tis.2022250,2 tis.2023268,3 tis.2024309,7 tis.2025308,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 308,1 tis. € 4,9 tis. €
2024 309,7 tis. € 5,7 tis. €
2023 268,3 tis. € 119 €
2022 250,2 tis. € -17,2 tis. €
2021 568,7 tis. € 17,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok49,7 tis. €
  • Zásoby32,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky202,2 tis. €
  • Finančné účty5,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov60,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky17 €
  • Krátkodobé záväzky218,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LIVING Slovakia plus, s. r. o. v konkurze?

LIVING Slovakia plus, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LIVING Slovakia plus, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LIVING Slovakia plus, s. r. o. tržby 308,1 tis. €.

Je firma LIVING Slovakia plus, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LIVING Slovakia plus, s. r. o. dosiahla zisk 4,9 tis. €.

Je LIVING Slovakia plus, s. r. o. platiteľom DPH?

LIVING Slovakia plus, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LIVING Slovakia plus, s. r. o. sídli?

LIVING Slovakia plus, s. r. o. má sídlo na adrese Ružindol 76, Ružindol, 919 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026